F911A686KCC
F911A686KCC AVX Corporation
f91.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 68UF 10V 10% 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 10V 10%.
Інші пропозиції F911A686KCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F911A686KCC F911A686KCC Виробник : AVX f91-776914.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 10V 10%