F911A686MCC
F911A686MCC AVX Corporation
f91.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 68UF 10V 20% 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 68uF 6x3.2.
Інші пропозиції F911A686MCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F911A686MCC F911A686MCC Виробник : AVX f91-776914.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 68uF 6x3.2