F911C107MNC
F911C107MNC Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 100uF 2917 ESR=1 00mOhms 20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук