Продукція > KYOCERA AVX > F911C107MNCAJ6
F911C107MNCAJ6
F911C107MNCAJ6 Kyocera AVX
F91_AJ6.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 100uF 2917 20% E SR=100mOhms AEC-Q2
на замовлення 440 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук