Продукція > AVX > F911D336MNC
F911D336MNC
F911D336MNC AVX
f91-776914.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20volts 33uF 20%
на замовлення 925 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F911D336MNC AVX
Інші пропозиції F911D336MNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F911D336MNC F911D336MNC Виробник : AVX Corporation f91.pdf Description: CAP TANT 33UF 20V 20% 2917