F920E107MBA
F920E107MBA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 100UF 2.5V 20% 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5volts 100uF 3.5x2.8.
Інші пропозиції F920E107MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F920E107MBA F920E107MBA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5volts 100uF 3.5x2.8