F920E336MBA
F920E336MBA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 33UF 2.5V 20% 1210
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5volts 33uF 3.5x2.8.
Інші пропозиції F920E336MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F920E336MBA F920E336MBA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5volts 33uF 3.5x2.8