F920G106MAA
F920G106MAA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 4V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 10uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F920G106MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F920G106MAA F920G106MAA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 10uF 3.2x1.6