F920G226MAA
F920G226MAA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 22UF 4V 20% 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 22uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F920G226MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F920G226MAA F920G226MAA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 22uF 3.2x1.6
товару немає в наявності
F920G226MAA F920G226MAA Виробник : KYOCERA AVX F92-3162523.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 22uF 3.2x1.6