F920G335MPA
F920G335MPA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 3.3UF 4V 20% 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 3.3uF 2x1.25.
Інші пропозиції F920G335MPA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F920G335MPA F920G335MPA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 3.3uF 2x1.25