F920G336MAA
F920G336MAA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 33UF 4V 20% 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 33uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F920G336MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F920G336MAA F920G336MAA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 33uF 3.2x1.6