Продукція > AVX > F920G476MAA
F920G476MAA
F920G476MAA AVX
f92-776551.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 47uF 3.2x1.6
на замовлення 2490 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F920G476MAA AVX
Інші пропозиції F920G476MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F920G476MAA F920G476MAA Виробник : AVX Corporation f92.pdf Description: CAP TANT 47UF 4V 20% 1206