F920G686MBA
F920G686MBA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 68UF 4V 20% 1210
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 68uF 3.5x2.8.
Інші пропозиції F920G686MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F920G686MBA F920G686MBA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 68uF 3.5x2.8