Продукція > KYOCERA AVX > F920J106MPAAST
F920J106MPAAST KYOCERA AVX
F92.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: NEW SMD STANDARD PL
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEW SMD STANDARD PL, Packaging: Tape & Reel (TR).
Інші пропозиції F920J106MPAAST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F920J106MPAAST Виробник : KYOCERA AVX F92-3162523.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 10uF 0805 20% E SR=6 Ohm