F920J156MAA
F920J156MAA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 15UF 6.3V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 15uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F920J156MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F920J156MAA F920J156MAA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 15uF 3.2x1.6