F920J226MAA
F920J226MAA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 22UF 6.3V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 22uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F920J226MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F920J226MAA F920J226MAA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 22uF 3.2x1.6