F920J226MBA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 22UF 6.3V 20% 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 22uF 3.5x2.8.
Інші пропозиції F920J226MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F920J226MBA F920J226MBA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 22uF 3.5x2.8