Продукція > AVX > F920J336MAA
F920J336MAA
F920J336MAA AVX
f92-776551.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 33uF 3.2x1.6
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F920J336MAA AVX
Інші пропозиції F920J336MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F920J336MAA F920J336MAA Виробник : AVX Corporation f92.pdf Description: CAP TANT 33UF 6.3V 20% 1206