F920J685MPA
F920J685MPA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 6.8UF 6.3V 20% 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 6.8uF.
Інші пропозиції F920J685MPA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F920J685MPA F920J685MPA Виробник : KYOCERA AVX f92.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 6.8uF