Продукція > AVX > F921A106MAA
F921A106MAA
F921A106MAA AVX
f92-776551.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 10uF 3.2x1.6
на замовлення 2150 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F921A106MAA AVX
Інші пропозиції F921A106MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921A106MAA F921A106MAA Виробник : AVX Corporation f92.pdf Description: CAP TANT 10UF 10V 20% 1206