F921A106MBA
F921A106MBA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 10V 20% 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 10uF 3.5x2.8.
Інші пропозиції F921A106MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921A106MBA F921A106MBA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 10uF 3.5x2.8