F921A155MPA
F921A155MPA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1.5UF 10V 20% 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 1.5uF 2x1.25.
Інші пропозиції F921A155MPA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921A155MPA F921A155MPA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 1.5uF 2x1.25