F921A156MAA
F921A156MAA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 15UF 10V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 15uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F921A156MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921A156MAA F921A156MAA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 15uF 3.2x1.6