Продукція > AVX > F921A226MBA
F921A226MBA
F921A226MBA AVX
f92-776551.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 22uF 3.5x2.8
на замовлення 2418 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F921A226MBA AVX
Інші пропозиції F921A226MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921A226MBA F921A226MBA Виробник : AVX Corporation f92.pdf Description: CAP TANT 22UF 10V 20% 1210