F921A335MAA
F921A335MAA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 3.3UF 10V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 3.3uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F921A335MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921A335MAA F921A335MAA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 3.3uF 3.2x1.6