Продукція > AVX > F921A336MBA
F921A336MBA
F921A336MBA AVX
f92-776551.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 33uF 3.5x2.8
на замовлення 790 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис F921A336MBA AVX
Інші пропозиції F921A336MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921A336MBA F921A336MBA Виробник : AVX Corporation f92.pdf Description: CAP TANT 33UF 10V 20% 1210