F921A685MAA
F921A685MAA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 6.8UF 10V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 6.8uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F921A685MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921A685MAA F921A685MAA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 6.8uF 3.2x1.6