F921C155MPA
F921C155MPA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1.5UF 16V 20% 0805
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 1.5uF 2x1.25.
Інші пропозиції F921C155MPA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921C155MPA F921C155MPA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 1.5uF 2x1.25