F921C685MBA
F921C685MBA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 6.8UF 16V 20% 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 6.8uF 3.5x2.8.
Інші пропозиції F921C685MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921C685MBA F921C685MBA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 6.8uF 3.5x2.8