F921D155MAA
F921D155MAA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1.5UF 20V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20volts 1.5uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F921D155MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921D155MAA F921D155MAA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20volts 1.5uF 3.2x1.6