F921D225MAA
F921D225MAA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 2.2UF 20V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20volts 2.2uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F921D225MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921D225MAA F921D225MAA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20volts 2.2uF 3.2x1.6