F921D474KPA KYOCERA AVX
F92.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: NEW SMD STANDARD PL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 0.47 µF
Voltage - Rated: 20 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEW SMD STANDARD PL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 0.47 µF, Voltage - Rated: 20 V.