F921D475MBA
F921D475MBA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 4.7UF 20V 20% 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20volts 4.7uF 3.5x2.8.
Інші пропозиції F921D475MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921D475MBA F921D475MBA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20volts 4.7uF 3.5x2.8