F921D684MAA
F921D684MAA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 0.68UF 20V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20volts 0.68uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F921D684MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921D684MAA F921D684MAA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20volts 0.68uF 3.2x1.6