F921E105MAA
F921E105MAA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 25V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25volts 1uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F921E105MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921E105MAA F921E105MAA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25volts 1uF 3.2x1.6