F921E105MPA
F921E105MPA KYOCERA AVX
F92-3162523.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 1uF 2x1.25
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 20% 25V 0805, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Інші пропозиції F921E105MPA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921E105MPA F921E105MPA Виробник : KYOCERA AVX F92.pdf Description: CAP TANT 1UF 20% 25V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 25 V