F921E225MBA
F921E225MBA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 2.2UF 25V 20% 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25volts 2.2uF 3.5x2.8.
Інші пропозиції F921E225MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921E225MBA F921E225MBA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25volts 2.2uF 3.5x2.8