F921V474MAA
F921V474MAA AVX Corporation
f92.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 0.47UF 35V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 0.47uF 3.2x1.6.
Інші пропозиції F921V474MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F921V474MAA F921V474MAA Виробник : AVX f92-776551.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 0.47uF 3.2x1.6