Продукція > KYOCERA AVX > F930J226MAAAST
F930J226MAAAST KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 22uF 1206 20% ESR=2.5 Ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук