Продукція > KYOCERA AVX > F930J227MBAAST
F930J227MBAAST KYOCERA AVX
F93.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: NEW SMD STANDARD PL
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEW SMD STANDARD PL, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції F930J227MBAAST
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F930J227MBAAST Виробник : KYOCERA AVX F93-3162596.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 220uF 1311 20% ESR=1.2 Ohm