Продукція > AVX > F930J686MAAAJ6
F930J686MAAAJ6
F930J686MAAAJ6 AVX
F93_AJ6-971535.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 68uF 20% 1206 ESR=2Ohm AEC-Q200
на замовлення 1414 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук