Продукція > KYOCERA AVX > F931A107MNCAJ6
F931A107MNCAJ6
F931A107MNCAJ6 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 100uF 2917 20% ESR=600mOhms AEC-Q2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук