F931A156KBA
F931A156KBA AVX Corporation
f93.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 15UF 10V 10% 1411
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 10V 10%.
Інші пропозиції F931A156KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931A156KBA F931A156KBA Виробник : AVX f93-776559.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 10V 10%