Продукція > KYOCERA AVX > F931A475MAAAST
F931A475MAAAST KYOCERA AVX
F93-3162596.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 4.7uF 1206 20% ESR=4 Ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук