Продукція > KYOCERA AVX > F931C106MBAAJ6
F931C106MBAAJ6
F931C106MBAAJ6 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 10uF 1311 20% ES R=2 Ohm
на замовлення 1950 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук