F931C107KNCAJ6
F931C107KNCAJ6 KYOCERA AVX Components
f93-aj6.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 100uF 16V N CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-30 0.6 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 17000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції F931C107KNCAJ6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
F931C107KNCAJ6 F931C107KNCAJ6 Виробник : AVX F93-AJ6-971535.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16Volts 100uF 10% 2917 AEC-Q200
товару немає в наявності
F931C107KNCAJ6 F931C107KNCAJ6 Виробник : KYOCERA AVX Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 100uF 2917 10% E SR=600mOhms AEC-Q2