Продукція > KYOCERA AVX > F931C107MNCAJ6
F931C107MNCAJ6
F931C107MNCAJ6 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 100uF 2917 20% E SR=0.6 Ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук