Продукція > 3M (TC) > F9460PC-0.5-2(5)
F9460PC-0.5-2(5)
F9460PC-0.5-2(5) 3M (TC)
3m-vhb-adhesive-transfer-tape-f9460pc.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1/2"X2"
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 2.00" (50.80mm)
Thickness: 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm)
Temperature Range: 300°F (149°C)
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 0.50" (12.70mm) 1/2"
Usage: Attachment, High Temperature Applications
Adhesive: Acrylic, 100MP
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)
Написати відгук
Description: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1/2"X2", Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 2.00" (50.80mm), Thickness: 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm), Temperature Range: 300°F (149°C), Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 0.50" (12.70mm) 1/2", Usage: Attachment, High Temperature Applications, Adhesive: Acrylic, 100MP, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm).