Продукція > 3M (TC) > F9460PC-1.75-60
F9460PC-1.75-60 3M (TC)
3m-vhb-adhesive-transfer-tape-f9460pc.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHSV TRNS CLR 1 3/4"X60YD
Packaging: Bulk
Color: Clear
Length: 180' (55.0m) 60 yds
Thickness: 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm)
Temperature Range: 300°F (149°C) Max
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 1.75" (44.45mm) 1 3/4"
Adhesive: Acrylic, 100MP
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ADHSV TRNS CLR 1 3/4"X60YD, Packaging: Bulk, Color: Clear, Length: 180' (55.0m) 60 yds, Thickness: 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm), Temperature Range: 300°F (149°C) Max, Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 1.75" (44.45mm) 1 3/4", Adhesive: Acrylic, 100MP, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm).