Продукція > 3M (TC) > F9460PCCIR-0.75(250
F9460PCCIR-0.75(250
F9460PCCIR-0.75(250 3M (TC)
3m-vhb-adhesive-transfer-tape-f9460pc.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 3/4" DIA
Packaging: Bulk
Color: Clear
Thickness: 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm)
Temperature Range: 300°F (149°C)
Tape Type: Adhesive Transfer
Width: 0.75" (19.05mm) 3/4" dia
Usage: Attachment, High Temperature Applications
Adhesive: Acrylic, 100MP
Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner
Thickness - Adhesive: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 3/4" DIA, Packaging: Bulk, Color: Clear, Thickness: 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm), Temperature Range: 300°F (149°C), Tape Type: Adhesive Transfer, Width: 0.75" (19.05mm) 3/4" dia, Usage: Attachment, High Temperature Applications, Adhesive: Acrylic, 100MP, Backing, Carrier: Polycoated Kraft Liner, Thickness - Adhesive: 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm).